Jaki jest fiesta w słonecznych krajach ludności

Jaki jest fiesta w słonecznych krajach ludności, takich jak Włochy, Hiszpania i inni, dowiedziałem się dwa razy, lub być bardziej szczegółowe, doświadczenie dla siebie 2 razy! Muszę powiedzieć, że to nie jest szczególnie przyjemne dla turystów, być przygotowane do fiesty, Włosi tylko jeden oraz podczas fiesta, to dlatego, że mają wymyślić dla siebie !!! Generalnie Fiesta (Spanish Fiesta.) – tradycyjne obchody odbyły się w Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii.

Fiesta rozpowszechnione jak w innych krajach śródziemnomorskich, głównie w regionach starych powieściach i wśród latynoamerykańskich diaspory na całym świecie, wśród największych społeczności w USA Łacińskiej w USA. Fiesta analogowej w Rosji i krajach WNP są obchody tak zwanych ludzi. We Włoszech pojęcie fiesta święto, siesta, fiesta jest jako codzienny obiad, który trwał taaak długo, jak w pracy w ciągu dnia oraz w weekendy! Fiesta Włosi opóźnione przez długi czas, a to zaczyna się o 12.00, ale wszystko jest już zamknięty w południe !!

Wszystko, wszystkie sklepy, wszystkie kawiarnie, wszystkie supermarkety, kioskach na ulicy nie są spełnione jeden włoski, wszyscy mają obiad z rodziną. Wierzę, że jest to bardzo niewygodne dla turystów, przez długi czas nie mogłam się przyzwyczaić do tego, że trzeba zjeść i kupić wodę do 12.00, bo wtedy tylko 16.00 można kupić vodichku)) jest to, jak dobrze mieszkańcy Włoch, sami wynaleźli fiesta pracować kilka godzin dziennie., w zasadzie są one jedzenia i spania dobrze tych próżniaków)), aby przejść Fiesta wszystkich, zarówno dzieci jak i dorosłych, a niezależnie od pracy, nawet w biurze pracownicy fiesta jest ważne w życiu! Fiesta nikt nie umknie, miałem nawet podejrzenie, że są, jak to zostało specjalnie wynalezione fiesta, które drażnić turystów, jak dla mnie to nie jest jasne, dlaczego nikt nie zdecydował się zarabiać i zmienić harmonogram sklepu lub kawiarni, i lubią pracować z 12 00 Tak 16,00, podczas gdy konkurenci są zamknięte.

Fiesta – typowa koncepcja Morza Śródziemnego, które powstały w czasach Cesarstwa Rzymskiego. Łacińskie słowo „festa” oznaczało spacer po całym mieście, w którym wzięło udział mieszkańców bloku miasta. W przeciwieństwie do rosyjskich festiwali, fiesty odbywają się często w godzinach wieczornych lub w nocy, kiedy ciepło zmniejszenia się dzień i często nadal aż do świtu. Czasami jest Fiesta były prowadzone w ciągu dnia, na przykład przed zwalczanie dozwolone, przed walk i tak dalej. W tym przypadku pojęcie fiesty i jego pochodne um. i port. festa i francuski. Fête stosowane w odniesieniu do każdej partii lub święto. Zwykliśmy nazywać obchody fiesta z urodzinach przyjaciół, krewnych lub znajomych, również fiesta słowo jeść do każdej partii, a Włosi koncepcja fiesta jest długi rodzinny obiad, po słodką drzemkę.

Więc pierwsze spotkanie z fiesty byłem w Neapolu, w których wyglądały, zdecydowaliśmy się wstać wcześnie rano, że będzie nazywany był nasz gorący po trudnej wspinaczce Wezuwiusza, gardła wulkanu, a okazało się, że po południu spotkaliśmy się z Wezuwiusz i priehli w Neapolu! Neapol jest centrum światowej kultury przestępczej, ludzie wiedzą, że Włochy Neapol musi iść tylko na starszych maszynach, n umieścić je na drodze, lub nawet na parkingu nie może, ponieważ maszyna błyskawicznie ukraść! Oto Neapol to bardzo szczególne miasto, jest to bardzo stary, który jest pęknięty, w przeciwieństwie do innych miast turystycznych we Włoszech!

Po przybyciu w Neapolu, a mianowicie 12,00 nie chcieliśmy i miał podróżować po całym mieście, a wszystko było zamknięte, nawet małe tace z kanapki i były one zamknięte i mieliśmy cztery, i wszystkie były bardzo głodne, miasto w południe prostu umarł, to wyglądało jak horror, nawet była doskonała cisza, co nie jest typowe dla Włochów zawsze krzyczy. W skrócie, błąkał się po mieście przez około 1 godzinę, w poszukiwaniu pożywienia, głównym celem pobytu w Neapolu, niestety nie zapoznają się z miasta, i produkcja żywności, stwierdzono jeden okropny jadalnia, gdzie o godzinie 13.00 nic nie zostało, były w jadalni starych fanów i dużo much, parę stolików siedzieli i pili wino dawnych lokalnych Włochów, którzy impulsywnie omawianych możliwej polityki … albo coś innego. Na wystawie były ostatnie kawałki znmenitoy Margarity, panini i risotto z warzywami, wzięliśmy wszystko od napojów Fanta był po prostu, dobrze przynajmniej lód!

Podczas gdy szukaliśmy gdzie można dobrze zjeść, nienawidziłem tego miasta, i nienawidził Włochów iw ogóle cała Włoch jako całości, ale po margaritty neapolitańskiej … ..All minął błyskawicznie, mój gniew odparowuje, Włochy po raz kolejny stać się rajem, a Włosi najbardziej wspaniali ludzie na ziemi Nic dziwnego, że mówią, że jest to miejsce narodzin pizzy w Neapolu i najbardziej znanym w świecie pizza neapolitańska Margarita! Znajomi pamiętać włoskiego fiesta, nie bądź leniwy, tylko w przypadku wpakować kanapki w plecaku!