Tyler ulokowany na moich ramionach do snu, a my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie ciało na nagie ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, a dalej stać przed telewizorem oraz odpowiadania. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason powrócił do domu, udał się do indywidualnego lokalu. Udaliśmy się do łóżka, jak też.

Tyler zamontowany na moich ramionach do odpoczynku, a my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie ciało na gołe ciało – znów Sexed. Potem zrobiliśmy sen. W godzinach porannych, naładować, staraliśmy dużo pozycji seksualnych przed przyjściem ponownie. Byłem estetyczny Carolyn za nauczanie mnie, że stanowiło sporo zabiegów, żeby uprawiać seks. Tyler miał wrócić do apartamencie tego samego popołudnia. Rozmawialiśmy przez telefon w ciemności, tymczasem nie na długo. My mieliśmy wspaniały weekend razem a stanowili wykończeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Myślała się, lub uważa cel nadal wkurzony gdy zobaczył Tyler. Zapewne stanowili facetami ponownie. Może Jason byłoby winić tylko mnie za to, co się stało.

“Dzień zajmujący, panie Brock,” zadzwonił wewnętrzny głos Aleksandra, kiedy zobaczył mi przypaść do kuchni.

Oraz jęknął i usiadł na wyspie kuchennej.

“Noś siebie w współczesny weekend?” zapytał z aktualnego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Starych prawe śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno oko otwarte – Także nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał także już zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, aby ustawić płytkę i napój przede mną oraz dał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Chcesz mi pomóc obudzić? Jestem niemało bardzo ważnych jajek oraz mocny kiełbasa dla ciebie.”

Oraz jęknął.

“Mogę wskazać ostatni istocie,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po nisku obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się i poklepał nogę. “Kocham moje kobiety świeża i czysta, natomiast nie myślałem o tymże.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Rzekła mu o tobie. Mówi, pewna, iż ​​potrzebuje cię zrozumieć.”

“Czemu?” Zapytałam. “Bądź nie istniejesz dwa dobre razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy niezwykle optymistyczni”, powiedział. “Ten pan może nauczyć się rzeczy, też.”

“Dziwię się, że nie poszedł zobaczyć Yankee za grę.”

“My,” powiedział. Potem otworzył mi mówić o grze. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w ostatnim przebiegu – wiem, skoro jest dziesięć lat stary ze mnie – natomiast był tak w ruchu.

Byłem z dala od kuchni Aleksandra na resztę rano, oczekując na Tyler zadzwonić po wysiłku pływania. Jason powrócił do zakładu, unika mnie i odszedł. Tyler nie zadzwonił, natomiast mam ponad był zmęczony. Także w boku zaczął wspominając go, tylko jego matka mówi Tyler pomagał ciotkę z pewnym ruchu.

Alexander mieszkały mój ulubiony deser tej nocy oraz dążył służąc mamienia z więcej mojego śniadania kolejnego dnia wcześnie. Bez poważnie myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Pojechał tam, przecież nic szorty snu, co nie było pełnia, co niezrozumiałe dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty wypoczynku istnieje gdy nakładanie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Stanowił w lekkich spodenkach i koszulce wyspie – Nie zawsze ubierać się w grup jednolity, aż czasie kolacji. W wszystkim razie, dostał boner, widoczne przez jego szorty. Posiadał zdrowe.

Jeżeli kiedykolwiek chcesz otrzymać się do majtek gej chłopca, składając mu gruby firmę boner chyba istnieć zleceniu tak toż skuteczny jak coraz rękę na jego. Nie nie widziałem dorosłego mężczyzny erekcji przed a na że nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był wypowiedziany jak pewne z czarnych chłopaków spotykał w porno, a stanowił pięknie zaopatrzony. Pomimo zrywając boner na swoją rękę, udawałam, że nie interesuje. Tęskniłem Tylera, oraz on istniał moim mężem. Niestety brał celu iść wkręcania wokół.