Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, jednak nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z płaczu, tylko nie chciała, żebym skończył. Naprawdę wówczas ją walił, wykonując zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie posiadam trysnąć.

– Akcję w dupci, większość na broda

Więc trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia spełnił jej dupcie, po czym przeznaczył interesu i spróbował wysyłać strugi nasiona na osoba. Ola zaskoczyła mi obciągać, a stronę nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała dobrze: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na godności natomiast we włosach oraz sperma, jakiej nie dała rady połknąć, lejąca się z ust. Spoczął na planecie, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po stosunku, czerpali się już ubrać gdy pilnie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– A co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego jesteś marna Ola, a z akurat to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Rzeczywiście toż traktuj – powiedziała Olivia również z ciętym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej spodnią stópkę, na której trzymała ciemne superstary (i czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a krajowym oczom przejrzał się… strap-on. Na oko liczył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż tymczasem się zabawimy! – stwierdziła spośród ostatnim bliskim uśmiechem Olivia…